Гарантія на техніку Steba

Шановний покупець, ми дякуємо Вам за те, що ви вибрали саме марку Steba. Гарантійний термін на всю продукцію становить 12 місяців з дня покупки.

Окремо хочеться відзначити той факт, що вся техніка проходить 5 етапів контролю безвідносно того, в якій країні виробляється. Вся продукція принципово перевіряється і сертифікується незалежними інститутами і лабораторіями. Саме вони проводять заключний контроль, підтверджують відповідність стандартам (а в Німеччині вони найбільш суворі в Європі) і тільки після цього дають дозвіл на продаж. На нашій продукції завжди стоїть не тільки знак «СЕ», який підтверджує відповідність стандартам, а й знак «GS» - «перевірена безпека». Перед відправкою продукції дилерам проводиться заключна планова перевірка вже співробітниками виробника. Не думаю, що хтось ще навіть з європейських постачальників проводить контроль якості в такому ж обсязі ..

Нагадуємо, що гарантійний ремонт продукції Steba здійснюється тільки при наявності правильно заповненого гарантійного талону.