Історія Steba

У наш час дуже складно уявити собі повсякденне життя без побутових електроприладів. Вони стали невід'ємною частиною нашого життя. Завдяки ним ми маємо можливість зробити приготування їжі швидше, а будинок чистіше і тепліше. Створюючи торгову марку Steba, була покладена концепція створення різних пристроїв, які допоможуть нам в побуті.

Девіз компанії зводиться до того, щоб полегшити повсякденні справи, а так само дбати про будинок, адже будинок - це одне з найцінніших речей, які є у кожної людини. Головна мета, яку переслідує компанія Steba - це створення домашнього затишку і комфорту. Велику увагу компанія приділяє якості своєї продукції, адже основним правилом компанії є створення кухонного приладдя, яке хочеться використовувати в своєму побуту. Великий успіх і популярність компанія досягла завдяки відношенню до репутації свого бренду.

Свій початок компанія Steba бере в далекому 1919 році. Вона була заснована в Німеччині, на баварських землях. Історія бренду починалася з сімейного бізнесу. Багатьом відомо, що Баварія славиться тим, що кожен житель дуже тендітно ​​ставиться до кожного члена своєї родини, свого відомого пивного свята, а так же домашнього затишку. Саме ці духовні цінності підштовхнули засновників до випуску побутової техніки, а так само техніки для кухні. Перші пристрої, які зробила дана компанія, були кілька різних прасок, кімнатні обігрівачі, а так само електричні пристрої, на яких можна було готувати гриль і барбекю для сімейного відпочинку. Компанія Steba закріпила за собою імідж відмінної компанії, якість пристроїв якої було вище усіляких похвал. Завдяки збільшенню популярності, компанія почала розширювати асортимент своєї продукції, при цьому піклуючись про якість кожної одиниці електротовара.

Більш ніж за вікову історію, невеликий сімейний бізнес, переріс у велику компанію, яка знаходить все більшу популярність по всьому світу. Незважаючи на збільшення асортименту електроприладів, їх якість знаходиться на найвищому рівні, так само, як і в роки свого заснування. Більшість продукції випускається на батьківщині бренду, тобто в Німеччині, але так само є філії в інших країнах по всьому світу. Цікавим є той факт, що ті товари, які вироблені поза Німеччиною, проходять додаткову перевірку. Для цього готові прилади доставляються до Німеччини.

Компанія постійно розвивається, проводить різні дослідження на тему того, в яку галузь побуту необхідно робити інвестиції. Завдяки даному заходу компанія Steba пропонує кінцевим споживачам тільки найякісніші і сучасні продукти, які здатні полегшити життя кожної людини. До того ж, кожна створена модель або пристрій, є актуальним в наш час.

Зараз в арсеналі компанії є сучасні, високоякісні і зручні для використання побутові пристрої. Кожен з них задовольнить навіть найвибагливішого споживача. Компанія також займається інноваційними розробками. На даний момент, розробляючи свої електроплити, компанія впроваджує в них свої різні розробки. Величезну популярність здобула остання розробка компанії - це кліматична техніка для дому. У цю серію входять не тільки зволожувачі, а й осушувачі повітря, які, до того ж, мають високу ефективність. Купуючи будь-яку продукцію компанії Steba, ви можете бути повністю впевнені в тому, що купуєте справжню Баварську якість, про яку ходять легенди.