Оплата та доставка

Для оплати нашої побутової техніки ми пропонуємо Вам кілька варіантів, що залежать від способу отримання товару. Ви завжди зможете вибрати той, який зручніше для Вас.

 • Самовивіз

  Ви завжди зможете забрати свій товар в нашому офісі за адресою: м Київ, вул. Будіндустрії 7, офіс 15-а, сплативши покупку готівкою нашим менеджерам.

 • Доставка кур'єром

  При виборі цього способу доставки товару - ви зможете передати гроші кур'єру особисто в руки. Варто розуміти, що в цьому випадку можлива додаткова комісія за доставку (зазвичай вона становить 80 грн., Але може і зовсім не бути, при замовленні товару на суму від 6000 грн.). Частіше звертайте увагу на наші акції - ми частенько пропонуємо популярні товари з безкоштовною доставкою. Не забудьте забрати товарний чек і гарантійний талон у кур'єра при отриманні замовлення.

 • Доставка транспортною компанією

  Якщо Ви перебуваєте в будь-якому місті України, то можете оплатити побутову техніку на складі експрес-пошти Нова Пошта у Вашому місті при отриманні. При цьому автоперевізник за пересилку грошей набавляє 1-2% до вартості побутової техніки (крім послуг за доставку).

 • Для будь-яких способів доставки

  Якщо Вам зручніше переводити гроші на банківську карту, то ми можемо запропонувати зробити переказ на карту Приват Банку. Зазвичай, якщо переказ робиться всередині одного і того ж банку, то відсоток за його послуги не знімається. Також на цю карту можна перевести гроші без % в будь-якому відділенні Укрпошти. Реквізити на оплату Ви отримуєте при оформленні замовлення на e-mail або у вигляді SMS на Ваш мобільний телефон, якщо Ви вказали в примітці, що бажаєте оплатити побутову техніку через Приват Банк.